Osman Amca’nın Mesajı

Osman amca eşiyle hararetli bir tartışma esnasında eşini çok kırmıştır. Gururu incinen kadın memleketine, baba evine  dönmüş, aradan epey vakit geçmesine rağmen eve dönecek gibi de değildir…

Cep telefonuyla yaptığı çağırma seanlarından sonuç alamayan Osman amca son çareyi mesaj atmakta bulmuştur ve karısı bir kaç saat içinde kapının önünde bitmiştir.

İşte Osman amcanın mesajı:

Kadınım bu sana son mesajım. Bebelerinen evde oturup ağlarım. Çamaşır, bulaşık tarih yaptı kadınım ben bu işlerden ne anlarım?

Bir tokat salladım değmedi bile, la b*k mu var babanın evinde. Ula ne bilinmez bir avratmışsın, bebelerinen beni mevlam kayırsın.

Arkadaşın Hatçe yan yan bakıveriyo. Üzülme Osman abi deyiveriyo. Bebelerin başını okşayaraktan, kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo.

Bu gün geliverdi sabahın köründe. Vallaha bir gecelik vardı zillinin üzerinde. Bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı; la kadınım bak göğnüm çok daraldı.

Bebeleri banyoya sokup yıkayıverdi, Osman abi sende gir keseleyim diyiverdi. Bende büğün olmaz yarın diyiverdim, la kadınım sana son bir şans daha verdim.

Sabaha kadar geliyosan gel eve, vallahi gelmezsen büyük tehlike. Hatçe elinde bekliyor kese, vallah keseylen kalsa keşke.